Sitemizden Yararlanabilmek için Lütfen Üye olun....!!!!

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Artik bizde kendi aramizda kendimizi ve çevremizdekileri koruyacağimiz bir grup içeri

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Hackeder

Hackeder
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi
Artan efsaneler söylentiler ve de bunlarlan gelen korku bir çözüm isteyen yada önerileri olanlar içeri

!!!lütfen konuyu kitleme!!!

2 konumu kitlemissin çok üzüldüm

Vampirlerden Korunma Yöntemleri
Vampirlerden korunmak için bir çok yöntem geliştirilmiştir.Ancak işe yarayan bir kaç tane yöntem vardır.Yerinizde olsam bu yöntemleri not ederdim.Her an bir vampirle karşılaşabilirsiniz...

KALBE KAZIK
Kazık, tam kalbe isabet ettirilebilirse, etkisi de çok çabuk ve şiddetli olacaktır. Vampir, anında toza dönüşür. Bunun, tahta kazık olması da şart değil. O sırada etrafınızda sandalye varsa sandalye bacağını, bilardo salonundaysanız ıstakayı kullanabilirsiniz.

KAFASININ KESİLMESİ
Bir başka mükemmel yöntem de, vampirin kafasının kesilmesidir. Anında toza dönüşür.

HAÇ
Hıristiyan dininin ana sembolü haç da vampirlerden korunmak için kullanılan silahlardan. Vampirin dini ne olursa olsun fark etmez; haç ile temas halinde derisi yanar. Bu, size kaçmak için fırsat verir.

GÜN IŞIĞINA MARUZ BIRAKMAK
Vampirin derisi gün ışığına maruz kaldığında, dumanlar çıkmaya başlar ve yanar.Gün ışığının doğrudan vampirin üzerine gelmesi çok önemli. Örneğin, odayı aydınlatan gün ışığının hiçbir etkisi olmaz.

KUTSAL SU
Biraz kutsal su, vampirin canını yakar, ama öldürmek için onu kutsal suda boğmanız gerekecektir. (Bakınız: İkinci bölüm The Harvest’da Darla’nın canı yandı; ama bundan dolayı ölmedi.) Bu nedenle, kutsal suyu, vampirin içkisine katıp içirmenizi öneriyoruz. Bu, onu içten dışa doğru yakıp toza dönüştürecektir. Kutsal su silahını verimli kullanmak, yaratıcı gücünüze bağlı.

AÇ BIRAKMAK
Vampirler, ancak çok uzun süre aç kalırlarsa ölürler. Bir süre kan içmeyince güçleri azalır; ama yine de sizden güçlü olurlar. Dolayısıyla bu yöntemi pek önermiyoruz.

EVE DAVET ETMEMEK
Anneniz, tanımadığınız insanları eve davet etmemeniz gerektiğini birçok kere söylemiştir. Haklıdır da; çünkü okul, sinema gibi halka açık alanlardan farklı olarak, bir vampirin evinize girebilmesi için, mutlaka izninize ihtiyacı vardır. Bir kez izin verdiniz mi ‘tersine çevirme büyüsü yapmadığınız sürece’ istediği zaman evinize girebilir.

AYNADAKİ GÖRÜNTÜ
Eğer arkadaşınızın aynada yansıması olmadığını fark ettiyseniz, onunla ilişkinizi hemen kesin. Vampirlerin aynada görüntüleri yoktur.Hatta Willow, Buffy’nin Reptile Boy bölümünde Angel’a nasıl traş olduğunu sorarak, bu duruma güzel bir gönderme yapmıştır.

Kullanıcı profilini gör http://blacked.catsboard.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Bu forumun müsaadesi var:
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz